FACEBOOK

YOUTUBE
PROMOCJE

OLX

OTOMOTO

Sprzedaż ciągników,  maszyn rolniczych
oraz części.

... 25 lat doświadczenia

Szukaj   
 • Steyr Kompakt SKompakt S to wielozadaniowy ciągnik w atrakcyjnej cenie. Posiada rozwiązania techniczne, które sprawiają, że jest wyjątkowy w swojej klasie. Wyposażony jest w przestronną kabinę z komfortowym fotelem operatora oraz fotelem pasażera.
 • Steyr Kompakt ETW nowej serii modeli Kompakt Ecotech Steyr wprowadza najnowsze rozwiązania oraz technologie w klasie ciągników kompaktowych. Silnik, skrzynia biegów, system napedu, podwozie i kabina tworzą uniwersalne narzędzie, które doskonale nadaje się do wszystkich prac w tej klasie.
 • Steyr Multi Multi ecotech to najnowsze rozwiązanie dla tych, którzy na nie czekali. To ciągnik oparty na technologii przyszłości, z gwarancją sprawdzonej jakości firmy Steyr.
 • Steyr Profi W ciągnikach serii Profi wykorzystano zaawansowaną technologię i ekonomiczne rozwiązania. Są to wszechstronne ciągniki o dużej mocy, które łączą w sobie znakomite środowisko pracy operatora oraz nowoczesne systemy sterujące.
 • Steyr CVT Niezależnie od zadania - orka, uprawa gleby, siew, pielęgnacja terenów zielonych, prace komunalne czy transport drogowy - nowa generacja ciągników CVT została opracowana, aby zapewnić maksymalny transfer mocy i ekonomiczne zużycie paliwa.
 • Zaprojektowana do najtrudniejszych zadańŁadowarki teleskopowe TH336C, TH337C, TH406C i TH407C to maszyny o dużej wydajności zaprojektowane specjalnie do efektywnej pracy w gospodarstwach rolnych.
 • 30 letnie doświadczenie ...Ciągniki LS to konstrukcja łącząca moc z niezawodnością oraz uniwersalnością. Dzięki małym rozmiarom, dużemu skrętowi kół oraz niskiej cenie jest to idealny wybór dla polskich sadowników.
 • PronarPronar to firma zajmująca się w głównej mierze produkcją maszyn dla rolnictwa. Nowoczesna hala produkcyjna i najnowsze technologie stosowane przy produkcji maszyn stawiają firmę w czołówce producentów techniki rolniczej.
 • Unia UNIA to dzisiaj producent szerokiej palety maszyn. Ich łączna oferta obejmuje 700 pozycji wśród których znajdziemy m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, uprawy ziemniaka, przyczepy oraz maszyny do zbioru zielonek niskołodygowych.
 • Pom-BrodnicaPOMLtd Sp. z o.o. jest spółką prywatną powstałą w 1990 r. Firma specjalizuje sią w produkcji maszyn rolniczych i leśnych oraz konstrukcjach stalowych maszyn i urządzeń. Dzięki dobremu wyposażeniu technicznemu oraz dobrze wyszkolonej kadrze pracowników oferuje produkty o bardzo wysokiej jakości cieszące się dużym zainteresowaniem w kraju jak i zagranicą.
 • AkpilFirma AKPIL jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych w Polsce. Posiada własne, oryginalne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Nowy park technologiczny, wysoko wykwalifikowani konstruktorzy oraz współpraca przy niektórych projektach z Państwowym Instytutem Maszyn Rolniczym z Poznania stawia produkty tej marki na wysokim poziomie jakościowym.
 • STIHLOd samego początku firma STIHL stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakosci i doskonałego serwisu. W ofercie pilarki, kosy, myjki ciśnieniowe, itp.
1 1 2 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Oferta
Ciągniki rolnicze
Maszyny rolnicze
Ciągniki komunalne
Maszyny komunalne
Ładowarki teleskopowe
Ładowacze czołowe
Przyczepy i Rozrzutniki


Oficjalna strona prducenta: Ursus 5044 - 50 KM
Zobacz również
 Dane techniczne
© 2012-2015 PPHU Farmasz  created by Miacom-studio

Firma PPHU FARMASZ podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.