Sprzedaż ciągników,  maszyn rolniczych
oraz części.

... ponad 20 lat doświadczenia

Szukaj   
 • Wyprzedaż rocznika 2013 - Ostatnie sztukiWyprzedaż rocznika 2013. Promocją objęte są ciągniki Zetor Forterra i Forterra HSX z rocznika 2013. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym przedstawicielem.
 • Oficjalne OtwarcieNowy Oddział Firmy Farmasz został oficjalnie otwarty. Już dziś możesz korzystać z usług w postaci sprzedaży maszyn i ciągników rolniczych oraz napraw serwisowych jak i sprzedaży części zamiennych w swoim regionie. Oddział Marynki: Marynki 69A, 99-100 Łęczyca.
 • Steyr Kompakt ETZ dotychczasowo oferowanych modeli kompaktowych Steyr wprowadza na rynek nowy standard dla tej klasy do mocy - 107 KM. W nowych modelach wykorzystano sprawdzoną już technologię oraz innowacje i rozwiązania dostępne dotychczas w wyższych modelach marki Steyr.
 • Steyr to coś więcej niż tylko maszyna...Marka STEYR odegrała znaczącą rolę w sektorze rolniczym w XX wieku. Legendarne modele STEYR dużo wniosły do poprawy warunków pracy. W ofercie znajdują się ciągniki rolnicze oraz wersje specjalne w przedziale mocy od 55KM do 269KM.
 • Zaprojektowana do najtrudniejszych zadańŁadowarki teleskopowe TH336C, TH337C, TH406C i TH407C to maszyny o dużej wydajności zaprojektowane specjalnie do efektywnej pracy w gospodarstwach rolnych.
 • 30 letnie doświadczenie ...Ciągniki LS to konstrukcja łącząca moc z niezawodnością oraz uniwersalnością. Dzięki małym rozmiarom, dużemu skrętowi kół oraz niskiej cenie jest to idealny wybór dla polskich sadowników.
 • PronarPronar to firma zajmująca się w głównej mierze produkcją maszyn dla rolnictwa. Nowoczesna hala produkcyjna i najnowsze technologie stosowane przy produkcji maszyn stawiają firmę w czołówce producentów techniki rolniczej.
 • Unia UNIA to dzisiaj producent szerokiej palety maszyn. Ich łączna oferta obejmuje 700 pozycji wśród których znajdziemy m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, uprawy ziemniaka, przyczepy oraz maszyny do zbioru zielonek niskołodygowych.
 • Pom-BrodnicaPOMLtd Sp. z o.o. jest spółką prywatną powstałą w 1990 r. Firma specjalizuje sią w produkcji maszyn rolniczych i leśnych oraz konstrukcjach stalowych maszyn i urządzeń. Dzięki dobremu wyposażeniu technicznemu oraz dobrze wyszkolonej kadrze pracowników oferuje produkty o bardzo wysokiej jakości cieszące się dużym zainteresowaniem w kraju jak i zagranicą.
 • AkpilFirma AKPIL jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych w Polsce. Posiada własne, oryginalne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Nowy park technologiczny, wysoko wykwalifikowani konstruktorzy oraz współpraca przy niektórych projektach z Państwowym Instytutem Maszyn Rolniczym z Poznania stawia produkty tej marki na wysokim poziomie jakościowym.
 • STIHLOd samego początku firma STIHL stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakosci i doskonałego serwisu. W ofercie pilarki, kosy, myjki ciśnieniowe, itp.
1 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Oferta
Ciągniki rolnicze
Maszyny rolnicze
Ciągniki komunalne
Maszyny komunalne
Ładowarki teleskopowe CAT


Oficjalna strona prducenta:


 Ursus 5044 - 50 KM
Zobacz również
 Dane techniczne
© 2012-2013 PPHU Farmasz  created by Miacom-studio

Firma PPHU FARMASZ podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.